Akıllı ERP Sistemi

Hizmet | Destek | Kalite Güvence

SAP S/4HANA

Dataliva, bilişim teknolojileri alanında iş zekası odaklı ürünlerine sahip Avrupa, Türkiye ve MENA Bölgesine hizmet veren lider bir çözüm sağlayıcıdır.

SAP Uygulama Hizmetleri

Proje deneyimli sertifikalı uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerimiz için en doğru uygulamaları tercih etmektedir.

SAP Uygulama Destek

İş süreçlerinizin kesintiye uğramaması her zaman önceliğimizdir. Müşterilerimize 7Gün/24Saat kesintisiz destek hizmeti sağlıyoruz.

SAP Kalite ve Güvence

Müşterilerimizin devam eden SAP dönüşüm projelerinde ihtiyaç duydukları uzman bakış açısı ile projelerine rehberlik hizmeti sağlıyoruz.

SAP S/4HANA Yetkinlikleri

 • Finans süreçlerinizi dijitalleştirin

  Planlama ve analizden dönem sonu kapanış ve maliye yönetimine kadar finans süreçlerini optimize edebilmek için, finansal performansı gerçek zamanlı olarak takip edin.

 • Tedarik zincirinizin kontrolünü elinize alın

  Lojistik, üretim ve varlık yönetimi için makine öğrenmesinden yararlanarak dijital tedarik zincirinizin görünürlüğünü ve çevikliğini artırın.

 • Tedarik ihtiyaçlarınızı öngörün

  Tedarikçi yönetimini geliştirmek, satın almayı akıcı hale getirmek, ortak tedarik ve sözleşme yönetimi uygulamak için makine öğrenmesi özelliğine sahip akıllı uygulamaları kullanın.

 • İşletmeniz genelinde iç görüler elde edin

  Pazarlama, satış ve hizmet ekiplerinin daha verimli çalışmasına, gelirleri artırmasına ve fırsatlara ivme kazandırmasına yardımcı olmak amacıyla operasyonlarınıza komple bir bakış elde edin ve müşteri iç görülerinden yararlanın.

 • Sektöre özgü işlevler geliştirin

  Çekirdek sisteminizi, entegrasyon ve özel kodlamanın tipik zorlukları olmadan özelleştirerek kendi şirketinize özgü ihtiyaçları karşılayın.

 • Ürün yaşam döngülerini daha etkin yönetin

  Çekirdek sisteminizi, entegrasyon ve özel kodlamanın tipik zorlukları olmadan özelleştirerek kendi şirketinize özgü ihtiyaçları karşılayın.

SAP S/4HANA

Sizin Dijital Dönüşüm İhtiyacınız Hangisi?

 1. Finans

  Finans ekiplerinizin yeteneklerini dönüştürün. Önemli finansal görevleri iyileştirin ve optimize edin ve gerçek zamanlı değerlendirme için uçtan uca analiz elde edin. Daha fazla verim için işlemleri, planlamayı ve raporlamayı kolaylaştırılmış, akıllı otomatikleştirilmiş finansal araçlarla birleştirin.

 2. Varlık Yönetimi

  Varlık bakım faaliyetlerinizi planlayın, programlayın ve yürütün. Temel işlemlerin veya faaliyetlerin her zaman planlandığından ve tamamlandığından emin olmak için temel süreçleri entegre edin ve otomatikleştirin.

 3. Üretim

  Karmaşık montaj süreçlerini çözümleyin ve sorunsuz üretim mühendisliğini deneyimleyin. Talep ve malzeme kullanılabilirliği ihtiyaçları için esneklik sağlayan canlı bir MRP motoru ile tasarımdan operasyona kadar akıllı üretim iş akışları çalıştırın.

 4. Ar-Ge & Mühendislik

  Güçlü proje yaşam döngüsü yönetimi araçlarıyla Ar-Ge faaliyetlerinizi hızlandırın. Yeni nesil sistem ile projeleri yönlendirmek, bütçeye uygun projeler yürütmek için finansal ve lojistik kontrolleri kullanın.

 5. Proje Sistemi

  Proje Sistemi, proje planlama ve yürütmenin yanı sıra proje muhasebesi de dahil olmak üzere güçlü proje yönetimi işlevselliği sağlayan tüm şirket genelinde proje operasyonlarını yönetmenize yardımcı olur. Yapılandırma, zamanlama ve görselleştirme ile operasyonel planlama ve yürütmeyi destekler

 1. Satış

  Rekabette bir adım önde olmak için satış aktivitelerini kolaylıkla yönetin. Satış öncesi, satış ve hizmet siparişi yönetimi ve müşteri etkileşimleri için araçlarla daha fazla anlaşma yapmak için daha iyi müşteri deneyimleri sunun. Satışları kolaylaştırmak ve basitleştirmek için her şeyi tek bir sistemde kontrol edin.

 2. Müşteri Hizmetleri

  Bütünsel analitik ve entegre hizmet yönetimi araçlarıyla kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri deneyimi sunun. Verilerinizi izlemek, görselleştirmek, analiz etmek ve bunlarla etkileşim kurmak için tüm operasyonlarda şirket çapında görünürlükle müşteri tutma düzeylerini iyileştirin.

 3. Kaynak Temin Etme

  Değer odaklı uyumlu ve ölçeklenebilir tedarik sağlayın. Tüketimi tahmin etmek ve önemli tedarikçilerle diyaloğu geliştirmek için yerleşik makine öğrenimi araçlarına sahip merkezi bir satın alma çözümüne sahip olun.

 4. Tedarik Zinciri

  Esnek kabiliyetli, akıllı bir platformla tedarik zincirinizdeki belirsizlikleri azaltın. Canlı envanter yönetimi, gerçek zamanlı depo bilgisi ve uyumlu tek bir MRP sistemi, rakiplerinize karşı rekabet avantajını ortaya çıkarmanıza ve operasyonel mükemmelliği korumanıza yardımcı olur.

Çözüm Portföyümüz

Şirketinizin iş yapış şeklini geleceğe taşıyacak dijital dönüşüm çözümlerimizi inceleyin

e-Dönüşüm Çözümleri

e-Fatura
e-Arşiv
e-İrsaliye
e-Defter
e-Beyanname
e-Mutabakat

Finansal Çözümler

UFRS
UFRS16
İade KDV
Tahsilat Yönetim
Kredi Yönetim
Teminat Yönetim

Bankacılık Çözümleri

e-Hesap Özeti
Sanal POS
Online DBS
Toplu Ödeme
Stok Finansman
Findeks

Maliyet ve Bütçe

EasyCost
CoRec
Yönetim ve Provizyon
LivaBudget
LivaClick
Proje Sistemi Kokpiti

Mobil Çözümler

Mobil WM, PM, QM, Retail, Envanter, BarkodPro

ARGE Çözümleri

NakilPro
Cloud PM

Optimizasyon

SchedulePro
( Üretim Çizelgeleme )

Sistem Yönetimleri

Easy Quotation (Kolay Teklif)
SAP Kullanıcı Şifre Resetleme

NEDEN SAP S/4HANA

SAP S/4HANA Sisteminin Şirketiniz İçin Faydaları

Şirketinizin iş yapış şeklini geleceğe taşıyacak dijital dönüşüm çözümlerimizi inceleyin

DEMO TALEP EDİN

Bütçe ve Analiz Çözümlerimizi
Şimdi Deneyin

Kurumsal dijital dönüşüm ve kurumsal bütçeleme kültürüne geçiş için hem bir demo talep edin.